valter-lion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


valter brani - lavovi napadaju
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretražnikPretražnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Slanje jednosatne!

Go down 
+7
nani
Gabi
veminc
Atlas
adnan75
Nsho-Tchi
coyote
11 posters
Autor/icaPoruka
coyote
Admin
coyote


Broj postova : 34
Join date : 21.04.2008

Slanje jednosatne! Empty
PostajNaslov: Slanje jednosatne!   Slanje jednosatne! Emptypon tra 21, 2008 10:22 am

Kao sto vam je nani objasnila, slanje jednosatne je OBAVEZNO! Ko se ne bude pridrzavao tog pravila, bice sankcionisan jer ugrozava cijelu alijansu.
[Vrh] Go down
http://valter-lion.adoforum.net
Nsho-Tchi

Nsho-Tchi


Broj postova : 45
Join date : 21.04.2008
Age : 38

Slanje jednosatne! Empty
PostajNaslov: Re: Slanje jednosatne!   Slanje jednosatne! Emptypon tra 21, 2008 10:59 pm

Ja se u potpunosti slazem sa ovim. I mislim da bi ne ucestvovanje u ovoj akciji trebalo biti kaznjavano.
Trenutno smo 4. na rang listi. Ako nameravamo da zadrzimo tu poziciju ili je cak popravimo trebace nam velika koordinisanost u organizaciji.

Bilo bi lepo, kada bi se svi izjasnili ovde na forumu o tome sta misle o svemu ovome, pa da "demokratski" uspostavimo neka osnovna pravila. Ovako sigurno necemo napredovati, vec samo idemo unazad.
[Vrh] Go down
adnan75




Broj postova : 1
Join date : 22.04.2008

Slanje jednosatne! Empty
PostajNaslov: Re: Slanje jednosatne!   Slanje jednosatne! Emptyuto tra 22, 2008 2:49 am

ja sam takođe za što se tiče slanja resursa samo čemo morati pročešljati alijansu jer pojedini likovi izgleda nisu
što se tiče odbrane moraju svi imati barem nešto odbranbene vojske a ne izgrađivati se misliti ako me neko napadne ima alijansa oni če me braniti
[Vrh] Go down
Atlas
Hacker no. 1 (coyo, ne mozes mi nista)
Atlas


Broj postova : 188
Join date : 21.04.2008

Slanje jednosatne! Empty
PostajNaslov: Re: Slanje jednosatne!   Slanje jednosatne! Emptyuto tra 22, 2008 2:53 am

e pa adnane svaka ti je za memoara...
slazem se sa svim ispred recenim... malo discipline za pojedine clanove - sankcije pod hitno!
[Vrh] Go down
veminc




Broj postova : 19
Join date : 22.04.2008

Slanje jednosatne! Empty
PostajNaslov: Re: Slanje jednosatne!   Slanje jednosatne! Emptyuto tra 22, 2008 10:13 am

Saglasan. Very Happy
[Vrh] Go down
Gabi




Broj postova : 144
Join date : 21.04.2008
Age : 32
Lokacija : Derventa

Slanje jednosatne! Empty
PostajNaslov: Re: Slanje jednosatne!   Slanje jednosatne! Emptyuto tra 22, 2008 10:15 am

takodje Smile
[Vrh] Go down
nani




Broj postova : 7
Join date : 21.04.2008

Slanje jednosatne! Empty
PostajNaslov: Re: Slanje jednosatne!   Slanje jednosatne! Emptyuto tra 22, 2008 2:15 pm

Drago mi je se, bar večem broj ljudi dopada ovo sa jednosatnim.., i juće ste vidjeli odprilike kako izgleda odaziv na akciju..

Mislim da bi to morali svesti na 100% jer pravo je bzv da ni jedan dan ,ni jedna grupa nije uspjela da bude potpuna u slanju....
[Vrh] Go down
Atlas
Hacker no. 1 (coyo, ne mozes mi nista)
Atlas


Broj postova : 188
Join date : 21.04.2008

Slanje jednosatne! Empty
PostajNaslov: Re: Slanje jednosatne!   Slanje jednosatne! Emptyuto tra 22, 2008 6:17 pm

mislim da je to dug, tezak, ali i neophodan proces... ipak ima 60 ljudi u ally... moj prijedlog ostaju sankcije al bas zestoke za ove koji se moraju moliti da posalju jednosatnu ili izvjesstaj i na kraju opet to ne urade!
batina je iz raja izasla cheers
[Vrh] Go down
Gabi




Broj postova : 144
Join date : 21.04.2008
Age : 32
Lokacija : Derventa

Slanje jednosatne! Empty
PostajNaslov: Re: Slanje jednosatne!   Slanje jednosatne! Emptyuto tra 22, 2008 8:47 pm

ja mislim da sankcije trebaju onima koji imaju po 3 minusa ili vise....jer ima nas 10 u grupi..... scratch
[Vrh] Go down
knjeo




Broj postova : 86
Join date : 23.04.2008

Slanje jednosatne! Empty
PostajNaslov: Re: Slanje jednosatne!   Slanje jednosatne! Emptysri tra 23, 2008 5:14 pm

mislim da je slanje jednosatne super prijedlog.
ALI... isto tako, pored slanja jednosatne za svakog posebnog clana u grupama u kojima smo podjeljeni, mislim isto tako da bi bilo dobro da imamo nekoga ko je "komandant vrhovnog staba" (ako kontate sta mislim) za cijelu ally.
nije dovoljno samo slati jednosatnu svaki dan i misliti tako da alijansa jaca...
sa ovim mislim da bi isto tako mogli slati jednosatnu tom komandantu/ zamjeniku koji znaju kako se posao radi i kako mozemo ojacati alijansu.

trebali bi isto tako npr uvesti pravilo: za sta da se koristi prihvacena jednosatna? mozemo li izgradjivati polja i ono sto mi hocemo ili cemo ulagati u samoodbranu, vojsku? Cool

to sto smo 4. na rang listi ne znaci da cemo zadrzati to mjesto, a da bi ga zadrzali ili jos bolje - poboljsali, mislim da moramo na ovom forumu iznijeti jasna pravila, pa ko voli nek izvoli.

da... i takve teme kad se otvore, ZAKON da se zakljucaju tako da samo administratori imaju pravo da unose obavjesti i slicno (inace cemo se utopiti u svim porukama).

pozdrav za sve u aly Razz
[Vrh] Go down
lord morgoth

lord morgoth


Broj postova : 67
Join date : 21.04.2008

Slanje jednosatne! Empty
PostajNaslov: Re: Slanje jednosatne!   Slanje jednosatne! Emptysri tra 23, 2008 5:42 pm

knjeo je napisao/la:
mislim da je slanje jednosatne super prijedlog.
ALI... isto tako, pored slanja jednosatne za svakog posebnog clana u grupama u kojima smo podjeljeni, mislim isto tako da bi bilo dobro da imamo nekoga ko je "komandant vrhovnog staba" (ako kontate sta mislim) za cijelu ally.
nije dovoljno samo slati jednosatnu svaki dan i misliti tako da alijansa jaca...
sa ovim mislim da bi isto tako mogli slati jednosatnu tom komandantu/ zamjeniku koji znaju kako se posao radi i kako mozemo ojacati alijansu.

trebali bi isto tako npr uvesti pravilo: za sta da se koristi prihvacena jednosatna? mozemo li izgradjivati polja i ono sto mi hocemo ili cemo ulagati u samoodbranu, vojsku? Cool

to sto smo 4. na rang listi ne znaci da cemo zadrzati to mjesto, a da bi ga zadrzali ili jos bolje - poboljsali, mislim da moramo na ovom forumu iznijeti jasna pravila, pa ko voli nek izvoli.

da... i takve teme kad se otvore, ZAKON da se zakljucaju tako da samo administratori imaju pravo da unose obavjesti i slicno (inace cemo se utopiti u svim porukama).

pozdrav za sve u aly Razz

respect za komentar!!
ne bi mogo bolje reć, da bi htjeo lol!

još posebno mi je u oko pala zamisao o napredovanju Smile heheh
[Vrh] Go down
MMario




Broj postova : 195
Join date : 02.05.2008

Slanje jednosatne! Empty
PostajNaslov: Re: Slanje jednosatne!   Slanje jednosatne! Emptysub svi 03, 2008 11:08 pm

Pozdrav svima. Ja sam novi i nitko mi još nije rekao što su moje obaveze.
[Vrh] Go down
rusmirn

rusmirn


Broj postova : 12
Join date : 27.04.2008

Slanje jednosatne! Empty
PostajNaslov: Re: Slanje jednosatne!   Slanje jednosatne! Emptyuto svi 13, 2008 11:48 pm

sa slanjem jednosatne se u potpunosti slazem. nekad i zaboravim poslati(izvinte al obaveze cine svoje). mozda bi se trebalo izabrati par pojedinaca kojima bi slali rese tako da oni budu glavna napadacka i odbrambena snaga. tako kad nekoga diraju taj se pozali njima i odbranu organizuju ti clanovi. Ne mislim da za svaki napad na nas trcimo placuci - onaj me diro!!!! nego kad se stvarno neko naklati na naseg clana. Slanjem resursa u krug ne postizemo nista. prije ili kasnije sve sto sam poslao vraca se meni kad za mene dodje red.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Slanje jednosatne! Empty
PostajNaslov: Re: Slanje jednosatne!   Slanje jednosatne! Empty

[Vrh] Go down
 
Slanje jednosatne!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
valter-lion :: Pravilnik-
Forum(o)Bir: