valter-lion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


valter brani - lavovi napadaju
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretražnikPretražnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Nudimo/Trazimo Saradnju

Go down 
Autor/icaPoruka
Dzems
Gost




Nudimo/Trazimo Saradnju Empty
PostajNaslov: Nudimo/Trazimo Saradnju   Nudimo/Trazimo Saradnju Emptypet lip 13, 2008 2:14 am

Pozdravljam Valter & Lion Alliance.
Mi (moj prijatelj i ja) smo se ujedinili i pokrenuli alijansu "Team MegaMixers", skracenica "MM".
Tek smo poceli, imamo malo nesto preko 100 Naseljenica. Ali naravno da idemo na vece.
Napadnuti smo od alijanse *UnA*. Jeste da nismo nesto mnogo izgubili zbog napada, ali zakljucili
smo da su svi neprijatelji *UnA*e nasi prijatelji. Za sad smo vrlo dobro zasticeni.
Ne trazimo nikakvu pomoc, nikakva pojacanja, nit ikakve resurse, jer mi cemo iz pepela da zgradimo
dvorac. Ako je Oke za Vas drago bih nam bilo da udjemo u saradnju, pa mozda nekada, kada jaknemo,
i mi dobijemo neko znacenje.
Ako ste i Vi alijansa, koja napada sela koja su se tek stvorili, zaboravite za zahtjev. Nas cilj je da pomazemo
pocetnicima, a ne da ih pljackamo, i da zbog toga udju u nasu alijansu, a ne zato sto se plase napada.

Pozdravljamo Vas.
Team Megamixers
[Vrh] Go down
 
Nudimo/Trazimo Saradnju
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
valter-lion :: Javni dio foruma :: Saradnje-
Forum(o)Bir: