valter-lion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


valter brani - lavovi napadaju
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretražnikPretražnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Saradnja ili NNP

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Sanderst
Gost




Saradnja ili NNP Empty
PostajNaslov: Saradnja ili NNP   Saradnja ili NNP Emptyuto svi 06, 2008 11:01 pm

Kao osnivac alijanse SSMJ,pokusavam da ostvarim dobre odnose sa ostalim alijansama i zato iznosim ovo pitanje:

Da li je moguca saradnja izmedju nasih alijansi,ako nije,moze li NNP?

hvala unapred!
[Vrh] Go down
Sanderst
Gost




Saradnja ili NNP Empty
PostajNaslov: P.S.   Saradnja ili NNP Emptyuto svi 06, 2008 11:39 pm

Mislim....znam da nismo jaka alijansa.................
[Vrh] Go down
TasmanianDevil




Broj postova : 3
Join date : 05.05.2008

Saradnja ili NNP Empty
PostajNaslov: Re: Saradnja ili NNP   Saradnja ili NNP Emptysri svi 07, 2008 12:16 am

Pa eto ja nemam nista protiv a to ce nase vodje odluciti posalji im ingame poruku pa se dogovorite
[Vrh] Go down
frik
admin
admin
frik


Broj postova : 26
Join date : 21.04.2008

Saradnja ili NNP Empty
PostajNaslov: Re: Saradnja ili NNP   Saradnja ili NNP Emptysri svi 07, 2008 12:26 am

sta bi bio razlog saradnje ili nnp-a?
[Vrh] Go down
Sanderst
Gost




Saradnja ili NNP Empty
PostajNaslov: Odgovor.............   Saradnja ili NNP Emptysri svi 07, 2008 12:39 am

Joj kreirah novi topic Shocked

Razlog bi bio pomaganje alijansi.Mi nismo toliko jaki,ali zajedno smo svi jači,zar ne ?
[Vrh] Go down
AlexSen
Gost




Saradnja ili NNP Empty
PostajNaslov: Re: Saradnja ili NNP   Saradnja ili NNP Emptysri svi 07, 2008 1:35 am

Very Happy
[Vrh] Go down
frik
admin
admin
frik


Broj postova : 26
Join date : 21.04.2008

Saradnja ili NNP Empty
PostajNaslov: Re: Saradnja ili NNP   Saradnja ili NNP Emptysri svi 07, 2008 9:19 pm

stvar je u tome sto nama realno i ne treba pomoc! fakticki bi se sve svelo na to da mi vama pomazemo, a to bas i nema logike! javite se kad budete jaci!
[Vrh] Go down
Sanderst
Gost




Saradnja ili NNP Empty
PostajNaslov: A NNP?   Saradnja ili NNP Emptysri svi 07, 2008 10:09 pm

Ne morate nam pomagati,ali NNP bi bio odlican,jer vasi clanovi su jaki i pretpostavljam sa dosta vojske,pa ne bih da neko od mojih nagrabusi......
[Vrh] Go down
frik
admin
admin
frik


Broj postova : 26
Join date : 21.04.2008

Saradnja ili NNP Empty
PostajNaslov: Re: Saradnja ili NNP   Saradnja ili NNP Emptypet svi 09, 2008 9:49 am

ovo je samo igra! vecina igraca i iz nase alijanse je u pocetku "nagrabusila" od jacih!
[Vrh] Go down
Sanderst
Gost




Saradnja ili NNP Empty
PostajNaslov: Re: Saradnja ili NNP   Saradnja ili NNP Emptyned svi 11, 2008 5:18 pm

OK!
Znam da je samo igra,zato sam i postavila ovo pitanje,jer posto je igra onda moze da se saradjuje sa skoro svima i zajedno igra.

Posto nista od saradnje ili NNP zanemarite sve ove poruke.
[Vrh] Go down
Damir-Pitar




Broj postova : 3
Join date : 10.05.2008

Saradnja ili NNP Empty
PostajNaslov: Re: Saradnja ili NNP   Saradnja ili NNP Emptyčet svi 22, 2008 11:24 pm

Ljudi imam jedan problem, pa ko zna nek mi odgovori. Naime, radi se o tome da sam spijunirao i pratio stanje jedne napustene doline iz mog "kvadrata" 7x7. I tako ja spremam vojsku za napad, pratim stanje doline, i odjednom dolina koja je imala 134 miseva, 72 paukova, 68 sismisa i 36 medvjeda spada na 4 zivotinje, ja normalno saljem heroja i vojsku da je zauzmem jer nemam pojma ko je napada. Zauzimam dolinu, i javlja mi se lik iz #RB 1# alijanse, kao koji mi je djavo, sto napadam dolinu koju je on zapikiro, jer imamo NNP itd. Uglavnom, sada ne znam kako da se postavim, pokusao sam ga smiriti, jer garant se sjebo kad je vidio da mu neko preuzima dolinu ispred nosa, medjutim on je kao stavio ultimatum da se povucem ili on napada. Ja sad ne znam sta znaci NNP u ovom slucaju i da li trebam da mu prepustim dolinu. On vec napada, i ja sam poslao odbranu pa cemo vidjeti? Molim sto hitniji odgovor
[Vrh] Go down
frik
admin
admin
frik


Broj postova : 26
Join date : 21.04.2008

Saradnja ili NNP Empty
PostajNaslov: Re: Saradnja ili NNP   Saradnja ili NNP Emptypet svi 23, 2008 2:10 am

vrati mu dolinu...
[Vrh] Go down
Damir-Pitar




Broj postova : 3
Join date : 10.05.2008

Saradnja ili NNP Empty
PostajNaslov: Re: Saradnja ili NNP   Saradnja ili NNP Emptypet svi 23, 2008 1:13 pm

Ipak je ovaj post za zatvorenu temu na forumu, tako da necu ovdje vise objavljivati pojedinosti. Ko treba, zna sta se poslije desilo i kakav je dogovor pao na kraju. Hvala
[Vrh] Go down
vrapcici
Gost




Saradnja ili NNP Empty
PostajNaslov: zdruzivanje alijansi   Saradnja ili NNP Emptyčet svi 29, 2008 10:52 pm

IMA LI BILO KAKVE SANSE DA SE NASE DVE ALIJANSE UJEDINE POSTO NISTA NE GUBITE PA VAS JA MOLIM U IME CELE ALIJANSE DA SKLOPIMO SARADNJU ILI NNP Question




HVALA UNAPRED lol!
[Vrh] Go down
lord morgoth

lord morgoth


Broj postova : 67
Join date : 21.04.2008

Saradnja ili NNP Empty
PostajNaslov: Re: Saradnja ili NNP   Saradnja ili NNP Emptyčet svi 29, 2008 11:34 pm

vrapcici je napisao/la:
IMA LI BILO KAKVE SANSE DA SE NASE DVE ALIJANSE UJEDINE POSTO NISTA NE GUBITE PA VAS JA MOLIM U IME CELE ALIJANSE DA SKLOPIMO SARADNJU ILI NNP Question




HVALA UNAPRED lol!

o kojoj aliansi ti govoriš?!!
[Vrh] Go down
fly demon




Broj postova : 53
Join date : 29.05.2008
Age : 28
Lokacija : Tuzla grad soli

Saradnja ili NNP Empty
PostajNaslov: Re: Saradnja ili NNP   Saradnja ili NNP Emptyčet svi 29, 2008 11:54 pm

HELLO...JA SAM NOV.....Best drug iz ove nase ally mi je coyote....hehe pozdrav i da znate da sam aktivan.... lol! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Saradnja ili NNP Empty
PostajNaslov: Re: Saradnja ili NNP   Saradnja ili NNP Empty

[Vrh] Go down
 
Saradnja ili NNP
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
valter-lion :: Javni dio foruma :: Saradnje-
Forum(o)Bir: